Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1998 / 176 pagina’s / Nederlands / 9783901626135
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1998 / 176 pagina’s / Nederlands / 9783901626135
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Water – het mysterie van de derde eeuw.
Sinds twee jaar is de tv-journalist Hans Kronberger op zoek naar een antwoord op de vraag: Klopt de bewering:
– dat water een “geheugen” heeft en dat door fijnstoffelijke trillingen verlevendigd water informatie kan overdragen, wat het gebruik van chemicaliën overbodig maakt,
– dat ecologisch dode rivieren en meren weer verlevendigd kunnen worden,
– dat dit water een positieve uitwerking op mensen, dieren en planten heeft?
De natuuronderzoekers zeggen “ja” veel wetenschappers zeggen “nee”.
Honderden geregistreerde ervaringen werden doorgewerkt, -tig gebruikers geïnterviewd en geheime experimenten bekeken. Ook komen de wetenschappers aan het woord, die de uitdaging van het onderzoek naar het waterraadsel zijn aangegaan. Hun verbluffende ontdekkingen kunnen de traditionele natuurwetenschap noden tot opheldering.
| Gewicht | 249 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9783901626135 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uranus |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 176 pagina's |
| Gewicht | 249 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9783901626135 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uranus |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 176 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.