Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2010 / 602 pagina’s / Nederlands / 9783952003152
€ 40,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2010 / 602 pagina’s / Nederlands / 9783952003152
€ 40,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 1151 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,9 × 16,4 × 4 cm |
| ISBN | 9783952003152 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Akademie für die Wissenschaft der Zukunft in Europa |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 602 pagina's |
| Gewicht | 1151 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,9 × 16,4 × 4 cm |
| ISBN | 9783952003152 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Akademie für die Wissenschaft der Zukunft in Europa |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 602 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.