Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 1984 / 191 pagina’s / Nederlands / 9789020240474
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 1984 / 191 pagina’s / Nederlands / 9789020240474
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dick West verhaalt ons het leven en de verbazingwekkende waarnemingen van Joop van Limbeek. Eens was hij schaapherder, nu is hij een groot genezer. Hij beschikt over helderziende gaven die hem reeds als kind van anderen onderscheidden.
Dit boek bestaat uit drie gedeelten:
een beschrijving van het leven van Joop van Limberg, zijn jeugd en schaapherderstijd.
Dan zijn werk als genezer: hoe hij werkt, wat hij ziet.
En tenslotte: paranormale waarneming.
| Gewicht | 384 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,2 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789020240474 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 191 pagina's |
| Gewicht | 384 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,2 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789020240474 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 191 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.