Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 2de druk / 2016 / 412 pagina’s / Nederlands / 9789401301589
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 2de druk / 2016 / 412 pagina’s / Nederlands / 9789401301589
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Met het ‘Handboek triggerpointtherapie’ van Amber en Clair Davies leer je pijn te verlichten en pijnklachten te verminderen.
Hoofd-, nek-, schouder- en rugpijn zijn voor veel mensen terugkerende ongemakken. Maar wat niet iedereen weet, is dat deze pijnen kunnen worden veroorzaakt door triggerpoints: hypergevoelige plekken in het spierweefsel. Triggerpoints kunnen ontstaan door allerlei redenen: van stress, verwondingen en overbelasting tot littekens, alcohol en drugs.
Door op een bepaalde manier druk uit te oefenen op de triggerpoints kan de pijn aanzienlijk worden verlicht. Triggerpointtherapie, zoals deze behandelmethode heet, kan zelfs bepaalde functies van verzwakte lichaamsdelen weer verbeteren. In het ‘Handboek triggerpointtherapie’ komt dat allemaal aan bod: van mogelijke therapieën en richtlijnen voor triggerpointmassages tot welke triggerpoints bij welke klachten kunnen worden bewerkt. Daarmee is het een perfect basisboek voor iedereen die zijn of haar triggerpoints eindelijk eens onder handen wil nemen.
| Gewicht | 1250 g |
|---|---|
| Afmetingen | 27,5 × 21,2 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789401301589 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Opmerking | Handboek triggerpoint-therapie-Clair Davies-9789401301589.jpg |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 412 pagina's |
| Gewicht | 1250 g |
|---|---|
| Afmetingen | 27,5 × 21,2 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789401301589 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Opmerking | Handboek triggerpoint-therapie-Clair Davies-9789401301589.jpg |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 412 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.