Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 271 pagina’s / Nederlands / 9789069636924
€ 23,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 271 pagina’s / Nederlands / 9789069636924
€ 23,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Sandra Maitri behandelt in haar nieuwste boek twee kenmerkende menselijke eigenschappen: passies en deugden. Zolang ons leven zich afspeelt binnen de beperkingen van het ego of onze persoonlijkheidsstructuur, worden we beheerst door passies, bijvoorbeeld angst, woede en trots. Deugden als waardigheid, moed en nederigheid kunnen de dwangmatige emotionele patronen van de passies vervangen, maar daarvoor moeten we een aantal stappen zetten. De eerste stap naar transformatie is onderkennen wat passies precies zijn. Het vinden van de weg van passies naar deugden is cruciaal voor onze innerlijke ontwikkeling en het ontdekken wie we in essentie zijn.
A.H. Almaas, met Sandra Maitri een van de eerste leerlingen van de vermaarde psychiater Naranjo, schreef een voorwoord. Citaat: ‘Haar studie van de enneatypen weerspiegelt niet alleen haar jarenlange ervaring met het enneagram – als student en als docent -, maar ook haar grondige kennis van spirituele transformatie.’
| Gewicht | 513 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789069636924 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 271 pagina's |
| Gewicht | 513 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789069636924 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 271 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.