Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1979 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789062380879
€ 8,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1979 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789062380879
€ 8,50
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 211 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 14,2 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789062380879 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1979 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |
| Gewicht | 211 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 14,2 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789062380879 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1979 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.