Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2017 / 181 pagina’s / Nederlands / 9789402234343
€ 34,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2017 / 181 pagina’s / Nederlands / 9789402234343
€ 34,50
Op voorraad
Op voorraad
Lessen van het leven is voor iedereen toepasbaar. Hoe kan u in uw kracht komen te staan? En hoe gaat u om met uw gevoelige kinderen? Er worden sluiers opgelicht over de medicijnindustrie en hoe die met uw gezondheid omgaat. De wereldpolitiek wordt niet vergeten en héél belangrijk: het energieverbruik op de wereld. Hoe de hoge heren van de multinationals u – zonder dat u er erg in heeft en voor eigen gewin – voor hun karretje spannen. Dit alles rechtstreeks gedicteerd vanuit het licht en via Margreet geschreven.
| Gewicht | 208 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,1 × 12,6 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789402234343 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boekscout |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 181 pagina's |
| Gewicht | 208 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,1 × 12,6 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789402234343 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boekscout |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 181 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.