Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2005 / 220 pagina’s / Nederlands / 9789075240177
€ 8,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2005 / 220 pagina’s / Nederlands / 9789075240177
€ 8,95
Uitverkocht
Uitverkocht
In dit boek wordt de oorspronkelijke betekenis
van de heilige Graal beschreven.
Tevens wordt onthuld waar de heilige Graal in
de 21 e eeuw wordt gevonden en vereerd kan worden.
De heilige Graal ligt nog altijd in een burcht verborgen,
temidden van een ondoordringbaar woud. Toch is de Graal
bereid zich te laten vinden door een ieder die ernaar
op zoek gaat en de juiste vraag stelt.
| Gewicht | 318 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789075240177 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Occident |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 220 pagina's |
| Gewicht | 318 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789075240177 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Occident |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 220 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.