Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1995 / 271 pagina’s / Nederlands / 9789056370107
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1995 / 271 pagina’s / Nederlands / 9789056370107
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Jan Van Alphen en Anthony Aris (samenstelling) Oosterse geneeskunde een geïllustreerde gids van de Aziatische geneeswijzen. Dit is het eerste boek waarin zowel voor de leek als voor de gespecialiseerde lezer een geïlllustreerd overzicht wordt gepresenteerd van de belangrijkste gesystematiseerde medische tradities in Azië. Dit gebeurt enerzijds vanuit het perspectief van de westerse wetenschapper en anderzijds vanuit dat van de medici die heden ten dage hierin werkzaam zijn.
| Gewicht | 1763 g |
|---|---|
| Afmetingen | 30,7 × 23,5 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789056370107 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 271 pagina's |
| Gewicht | 1763 g |
|---|---|
| Afmetingen | 30,7 × 23,5 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789056370107 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 271 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.