Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2004 / 159 pagina’s / Nederlands / 9789031343751
€ 33,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2004 / 159 pagina’s / Nederlands / 9789031343751
€ 33,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Alle essentiële informatie voor het uitvoeren van de afzonderlijke taken van de assistent wordt op overzichtelijke, eenduidige wijze en stapsgewijs gepresenteerd.
Zelfstandige (be)handelingen deel 3 uit de praktijkreeks behandelt de volgende onderwerpen:
veilige en praktische toepassing van (digitale)röntgenopnametechnieken;
omgaan met pijnklachten van intake tot behandeling, inclusief administratieve verwerking;
inleidend hoofdstuk over preventie en behandeling van medische noodsituaties.
De Standby praktijkreeks is geheel op de praktijk gericht. Met behulp van fotoseries worden de klinische handelingen duidelijk weergegeven. Casuïstiek maakt een belangrijk deel van de tekst uit om tekst en beeld te laten “leven”.
| Gewicht | 395 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 17 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789031343751 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Bohn Stafleu van Loghum |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 159 pagina's |
| Gewicht | 395 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 17 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789031343751 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Bohn Stafleu van Loghum |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 159 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.