Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2022 / 396 pagina’s / Nederlands / 9789083178561
€ 26,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2022 / 396 pagina’s / Nederlands / 9789083178561
€ 26,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Wie als een Socrates de markt op gaat speelt hoog spel. Je hebt lef en overtuiging nodig om mensen uit te dagen tot een filosofisch gesprek. Wat houdt het goede leven voor hen in? Klopt hun manier van kijken wel helemaal? En hoe betrek je gesprekspartners bij hun zelfonderzoek?In Hoog spel laten tientallen filosofieprofessionals je zien hoe je met anderen op filosofisch onderzoek uitgaat. Meer dan honderd praktijkwijzers staan je bij om in welke sector van de maatschappij dan ook aan de slag te gaan. Aan de hand van concrete ervaringen kom je erachter wat filosofie betekent, en hoe je anderen met filosofie kunt helpen.Wil je filosoferen in de praktijk? Hoog spel helpt je verder.
| Gewicht | 691 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 15,3 × 4 cm |
| ISBN | 9789083178561 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | ISVW Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 396 pagina's |
| Gewicht | 691 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 15,3 × 4 cm |
| ISBN | 9789083178561 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | ISVW Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 396 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.