Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 12de druk / 2012 / 240 pagina’s / Nederlands / 9789020205497
€ 10,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 12de druk / 2012 / 240 pagina’s / Nederlands / 9789020205497
€ 10,95
Uitverkocht
Uitverkocht
De huidige staat van de mensheid is erbarmelijk en gevaarlijk ongezond. Tolle windt er geen doekjes om in dit boek. Ego-denken is de boosdoener. Dat remt ons in alle opzichten af en maakt vrijheid en vooruitgang onmogelijk. Maar hij heeft ook goed nieuws: er is namelijk een alternatief! Daarvoor moeten we eerlijk naar onszelf kijken en de sprong wagen naar een collectief bewustzijn. Alleen dan kunnen we transformeren naar een andere samenleving.
| Gewicht | 384 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,3 × 15,8 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789020205497 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 12de druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |
| Gewicht | 384 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,3 × 15,8 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789020205497 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 12de druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.