Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 206 pagina’s / Engels / 9780199252541
€ 24,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 206 pagina’s / Engels / 9780199252541
€ 24,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Designed specifically for students with no background knowledge in the subject, this accessible introduction covers all of the basic concepts and major theories in the philosophy of mind. Topics discussed include dualism, behaviorism, the identity theory, functionalism, the computational theory of mind, connectionism, physicalism, mental causation, and consciousness. The text is enhanced by chapter summaries, a glossary, suggestions for further reading, and self-assessment questions.
| Gewicht | 313 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,3 × 15,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9780199252541 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Oxford University Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 206 pagina's |
| Gewicht | 313 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,3 × 15,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9780199252541 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Oxford University Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 206 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.