Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2001 / 451 pagina’s / Nederlands / 9789012093132
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2001 / 451 pagina’s / Nederlands / 9789012093132
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
Een Dordrechtse uitgeverij A. Blussé en zoon kwam tot bloei in de periode van grote politieke en economische turbulentie. Dit boek beschrijft de perikelen van de familie Blussé tussen 1745 en 1823, vanaf de oprichting van het bedrijf tot aan het overlijden van Pieter Blussé, die het bedrijf succesvol uitbouwde en talloze nevenactiviteiten opstartte. Zo was Blussé niet alleen uitgever en boekhandelaar, maar verwierf hij ook een postagentschap en het collectioneurschap van de nationale loterij. Deze activiteiten leidden er mede toe dat zijn kapitaal in korte tijd meer dan verdubbelde. aan de hand van haarlokken, geboortekaartjes, menu’s, horoscopen, doktersrekeningen en liefdesbrieven uit het familiearchief van de Blussé’s schetst Arianne Baggerman een uitermate levendig beeld van de achttiende eeuwse samenleving.
| Gewicht | 873 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 4 cm |
| ISBN | 9789012093132 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Sdu Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 451 pagina's |
| Gewicht | 873 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 4 cm |
| ISBN | 9789012093132 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Sdu Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 451 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.