Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1990 / 134 pagina’s / Nederlands / 9789073207073
€ 22,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1990 / 134 pagina’s / Nederlands / 9789073207073
€ 22,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 156 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789073207073 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Panta Rhei |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1990 |
| Aantal pagina's | 134 pagina's |
| Gewicht | 156 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789073207073 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Panta Rhei |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1990 |
| Aantal pagina's | 134 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.