Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood / Paperback / 1ste druk / 2005 / 299 pagina’s / Nederlands / 9789045006581
€ 24,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood / Paperback / 1ste druk / 2005 / 299 pagina’s / Nederlands / 9789045006581
€ 24,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Dertig jaar na haar dood is de naam van Hannah Arendt (1906-1975) niet meer weg te denken uit het politieke en intellectuele debat. Haar teksten over Israël en Amerika, over het kwaad in de wereld, over terrorisme en wereldvreemdheid, maar ook over de kracht van de democratie blijken verrassend actueel. Na de recente vertalingen van Over revolutie, Over geweld, Eichmann in Jeruzalem en Arendts briefwisseling met Martin Heidegger volgt hier een noodzakelijke aanvulling: een bevattelijke inleiding op het leven en werk van Hannah Arendt. Onmisbaar voor al wie in deze denkster geïnteresseerd is, maar ook voor wie zich intellectueel betrokken voelt bij de grote morele en politieke vragen van deze tijd.
| Gewicht | 383 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789045006581 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Atlas Contact |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 299 pagina's |
| Gewicht | 383 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789045006581 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Atlas Contact |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 299 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.