Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood / Paperback / 1ste druk / 2004 / 329 pagina’s / Engels / 9789023240396
€ 32,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood / Paperback / 1ste druk / 2004 / 329 pagina’s / Engels / 9789023240396
€ 32,95
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 585 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,7 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789023240396 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Van Gorcum |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 329 pagina's |
| Gewicht | 585 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,7 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789023240396 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Van Gorcum |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 329 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.