Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2005 / 290 pagina’s / Nederlands / 9789026319266
€ 52,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2005 / 290 pagina’s / Nederlands / 9789026319266
€ 52,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Wie ben ik? Wat wil ik? Wat voelt prettig? Wat kunnen anderen voor mij betekenen? Wat mag ik hopen? Welke aspecten van mijn kan ik beïnvloeden en welke niet? Dit soort levensvragen stond centraal in de antieke filosofie, die bij uitstek een praktische filosofie was: wars van alle systeemdwang en logische scherpslijperij was filosofie iets wat je deed, een manier van leven.
Maar hoe doe je dag: je eigen leven serieus nemen, ontdekken wat écht belangrijk is in je leven, los van tijdelijke impulsen en verwachtingen en invloeden van anderen? In Oefeningen van de geest schetst Pierre Hadot de belangrijkste ideeën en inzichten van klassieke denkers over het goede leven, zoals Socrates, Epicurus, Marcus Aurelius en Seneca. Hij laat je zien hoe je door regelmatig te mediteren, te lezen, te discussiëren, te luisteren en op te letten een houding kunt ontwikkelen waarmee je bewuster in het leven staat.
| Gewicht | 512 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 14 × 3,1 cm |
| ISBN | 9789026319266 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ambo, Anthos |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 290 pagina's |
| Gewicht | 512 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 14 × 3,1 cm |
| ISBN | 9789026319266 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ambo, Anthos |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 290 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.