Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 6de druk / 2003 / 545 pagina’s / Nederlands / 9789053528211
€ 27,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 6de druk / 2003 / 545 pagina’s / Nederlands / 9789053528211
€ 27,50
Uitverkocht
Uitverkocht
25 eeuwen Westerse filosofie behandelt de filosofie van de antieken, Middeleeuwen, Renaissance, zeventiende en achttiende eeuw, de negentiende eeuw en de hedendaagse wijsbegeerte. Elke historische periode is voorzien van een inleiding. Hierin worden de besproken filosofen in hun context geplaatst. Aan de hand van oorspronkelijke wijsgerige teksten, vertaald in het Nederlands, en korte toelichtende introducties maakt de lezer op grondige wijze kennis met de belangrijkste filosofische stromingen in de westerse cultuur. Daarbij staan meer dan vijftig invloedrijke denkers en hun denken centraal. De rijkdom aan oorspronkelijke wijsgerige teksten maakt dit boek tot zowel een unieke bloemlezing als een overzichtelijke geschiedenis van de westerse filosofie.
| Gewicht | 1072 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 17 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789053528211 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 545 pagina's |
| Gewicht | 1072 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 17 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789053528211 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 545 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.