Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2010 / 366 pagina’s / Nederlands / 9789035135680
€ 33,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2010 / 366 pagina’s / Nederlands / 9789035135680
€ 33,50
Op voorraad
Op voorraad
Filosofisch denken is een specifiek westerse verwor¬venheid, zo luidt een wijdverbreid vooroordeel. Andere tradities mogen ‘wijsheid’ hebben voortgebracht, alleen de geavanceerde westerse beschaving zou een ‘echte’ filosofie kennen waarin de rede centraal staat, in plaats van mythische of religieuze denkwijzen. Dit boek probeert dat misverstand tegen te gaan. Het laat zien dat onder meer de Chinese, Indiase, Afri¬kaanse en islamitische beschavingen volwaardig filo¬sofisch denkwerk hebben voortgebracht. Daarnaast zijn deze denktradities soms nauwer met elkaar ver¬bonden dan we denken.
Wereldfilosofie biedt een inleiding die deze verschillende filosofische denkwijzen als onderscheiden maar ge¬lijkwaardig presenteert. Diverse periodes van contact, waarin ze elkaar wederzijds hebben beïnvloed en gevormd, worden geïllustreerd aan de hand van een aantal ‘brugfiguren’, zoals Arthur Schopenhauer, Friedrich Nietzsche, de Kyoto-school en Kwame Anthony Appiah.
| Gewicht | 520 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,3 × 13,7 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789035135680 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bert Bakker |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 366 pagina's |
| Gewicht | 520 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,3 × 13,7 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789035135680 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bert Bakker |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 366 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.