Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 18de druk / 2013 / 286 pagina’s / Nederlands / 9789021552682
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 18de druk / 2013 / 286 pagina’s / Nederlands / 9789021552682
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Succesvolle titel nu in midprice
We zijn allemaal op zoek naar liefde, steun en verbondenheid, maar soms hebben we daar een beetje hulp bij nodig. Die hulp komt van dr. Sue Johnson, ontwikkelaar van Emotionally Focused Couple Therapy.
In Houd me vast maakt Sue Johnson de lezer deelgenoot van haar baanbrekende en buitengewoon succesvolle programma voor het creëren van hechte en veilige relaties. Een boek dat populair is bij therapeuten en door de midprice ook toegankelijk wordt voor een nog breder publiek.
| Gewicht | 506 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789021552682 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 18de druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 286 pagina's |
| Gewicht | 506 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789021552682 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 18de druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 286 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.