Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2005 / 208 pagina’s / Nederlands / 9789053400937
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2005 / 208 pagina’s / Nederlands / 9789053400937
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
De internationaal bekende schrijver over boeddhisme Jack Kornfield verzamelde in dit boek eeuwenoude leringen, moderne verhalen en bekende oefeningen om healing, vrede en compassie in ons dagelijks leven toe te laten. Het lezen hiervan schenkt kalmte en troost. De oefeningen die het boek bevat, bieden meditaties over vergeving, verdriet, loslaten, verzoening, vriendelijkheid, dankbaarheid, compassie en vrede.
| Gewicht | 303 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789053400937 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | East-West Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 208 pagina's |
| Gewicht | 303 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789053400937 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | East-West Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 208 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.