Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2018 / 168 pagina’s / Nederlands / 9789043529235
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2018 / 168 pagina’s / Nederlands / 9789043529235
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
Stand-up theoloog Tim Vreugdenhil schrijft zoals hij praat: toegankelijk en onderhoudend. In ‘Stand up theology’ beschrijft hij tien kernwoorden uit onze tijd, zoals vrijheid, liefde, angst, grip en stress. Ieder woord voorziet hij van een spirituele dimensie. Veel voorbeelden uit de populaire cultuur komen voorbij en deze worden gelinkt aan de verhalen en personen uit de bijbel. Met ‘Stand up theology’ biedt Tim Vreugdenhil een verrassend boek vol verdieping dat de christelijke normen en waarden in een hedendaags licht zet.
| Gewicht | 300 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789043529235 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Kok |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 168 pagina's |
| Gewicht | 300 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789043529235 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Kok |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 168 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.