Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 916 pagina’s / Nederlands / 9789035132405
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 916 pagina’s / Nederlands / 9789035132405
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Klukhuhns nieuwe meesterwerk heeft als uitgangspunt de Romeinse tweekoppige god Janus, die voor altijd het tweeslachtige van de mens heeft benadrukt: de verhouding tussen ratio en gevoel. De ultieme consequentie van de ratio is de wetenschap, net zoals de ultieme consequentie van het gevoel de kunst is. Ratio en gevoel, wetenschap en kunst, ze zijn altijd tegenstrijdig aan elkaar geweest, maar, zo betoogt Klukhuhn: ze kunnen ook niet zonder elkaar, sterker, ze zijn voorgoed met elkaar verbonden.
In een meesterlijke stijl, en met gebruikmaking van de nieuwste inzichten in de filosofie, de wetenschap, de geschiedenis, de kunst, de theologie en de literatuur, beschrijft André Klukhuhn de eeuwige spanning en het eeuwige verbond tussen filosofie, wetenschap, kunst en godsdienst.
| Gewicht | 1441 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16,2 × 5,8 cm |
| ISBN | 9789035132405 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bert Bakker |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 916 pagina's |
| Gewicht | 1441 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16,2 × 5,8 cm |
| ISBN | 9789035132405 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bert Bakker |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 916 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.