Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1984 / 134 pagina’s / Nederlands / 9789020437317
€ 12,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1984 / 134 pagina’s / Nederlands / 9789020437317
€ 12,95
Op voorraad
Op voorraad
Handlijnkunde, chirologie of chiroscopie, is een methode waarbij men uit de lijnen van de hand iemands karakter en geestelijke en lichamelijke mogelijkheden en ontwikkelingskansen kan lezen.
| Gewicht | 189 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789020437317 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Veen Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 134 pagina's |
| Gewicht | 189 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789020437317 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Veen Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 134 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.