Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2016 / 95 pagina’s / Nederlands / 9789020211993
€ 6,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2016 / 95 pagina’s / Nederlands / 9789020211993
€ 6,95
Uitverkocht
Uitverkocht
In Voedingstherapie en -supplementen worden de werking van voeding en supplementen op lichaam en geest besproken. Voedingstherapie en – supplementen is het elfde deel in de nieuwe AnkhHermes-serie Geneeswijzen in Nederland. Eerder verschenen al Natuurgeneeskunde, Kruidengeneeskunde, Chinese geneeskunde, Ayurvedische geneeskunde, Antroposofische geneeskunde, Homeopathie, Lichaam & geest therapieën, Manuele behandelwijzen, Spirituele westerse geneeswijzen en Traditionele niet-westerse geneeswijzen. De serie zal in de zomer van 2016 compleet zijn (12 delen) en omvat de belangrijkste alternatieve geneeswijzen. Er is veel belangstelling voor alternatieve geneeswijzen, en er is ook heel veel over te vinden op internet. Maar hoe weet je of deze informatie betrouwbaar is? AnkhHermes biedt met deze serie de meest up-to-date informatie, op een begrijpelijke manier geschreven door medische professionals. Wegwijs in een uur!
| Gewicht | 118 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 12,1 × 1 cm |
| ISBN | 9789020211993 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 95 pagina's |
| Gewicht | 118 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 12,1 × 1 cm |
| ISBN | 9789020211993 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 95 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.