Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 18de druk / 1997 / 494 pagina’s / Nederlands / 9789020247855
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 18de druk / 1997 / 494 pagina’s / Nederlands / 9789020247855
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De I Tjing, het eeuwenoude Boek der veranderingen, is een van de belangrijkste boeken uit de wereldliteratuur. Geschreven als een orakelboek in het oude China bevat het 64 hoofdstukken met elk een uniek zeslijnige figuur (hexagram) waaraan zeven kernachtige spreuken zijn toegevoegd die van toepassing zijn op elke denkbare situatie. Uitgangspunt is, dat alles gebeurt met een reden, en niets is toeval. Je kan de I Tjing over alles om advies vragen. Het antwoord wordt altijd gegeven in symbolen, het zijn geen kant en klare heldere antwoorden. Al eeuwenlang, ook nu nog, geeft het boek advies aan leiders, managers, kunstenaars en filosofische denkers uit alle culturen. Het bevat de bron van het taoïsme en confucianisme.
| Gewicht | 959 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 13,7 × 3,9 cm |
| ISBN | 9789020247855 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 18de druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 494 pagina's |
| Gewicht | 959 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 13,7 × 3,9 cm |
| ISBN | 9789020247855 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 18de druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 494 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.