Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2007 / 270 pagina’s / Nederlands / 9789043909587
€ 13,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2007 / 270 pagina’s / Nederlands / 9789043909587
€ 13,95
Op voorraad
Op voorraad
Onthullende waarheid over de goddelijkheid van Jezus, de heilige drie-eenheid en de oorspronkelijke tekst van de Bijbel.
Waarom veranderingen door de eeuwen heen opzettelijk en per ongeluk in de Bijbel zijn angebracht.
Bijna vijftienhonderd jaar lang werd de Bijbel door mensenhanden gereproduceerd en vertaald. Schrijvers en vertalers hebben zich door de eeuwen heen door culturele, theologische en politieke omstandigheden van hun tijd laten beïnvloeden, waardoor er naast menselijke fouten ook moedwillig veranderingen in de oorspronkelijke teksten zijn aangebracht.
Bart Erhman bestudeerde de Bijbel in zijn oorspronkelijke taal en ontdekte de veranderingen in de tekst. Dat leverde verrassende en onthullende feiten op!
| Gewicht | 478 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,4 × 16 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789043909587 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tirion |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 270 pagina's |
| Gewicht | 478 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,4 × 16 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789043909587 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tirion |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 270 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.