Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met markeerstift / Hardcover / 1ste druk / 2011 / 287 pagina’s / Nederlands / 9789022558904
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met markeerstift / Hardcover / 1ste druk / 2011 / 287 pagina’s / Nederlands / 9789022558904
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
Velen van ons zitten vast in oude gewoonten en kleine en grote verslavingen die een zware druk leggen op onze geest en ons afhouden van persoonlijke groei. Of je nu verslaafd bent aan een drug of aan een vastgeroeste manier van denken, een les in zelfkennis kan een belangrijke verandering teweegbrengen.Marianne Williamson heeft met haar Een cursus in wonderen een grote schare lezers weten te bereiken. In haar nieuwe boek Een cursus in loslaten biedt Marianne geen diëten of bewegingsoefeningen, maar een training om je manier van denken te veranderen en zo de vicieuze cirkel van te veel eten, je daarvoor schamen, op dieet gaan, dat niet volhouden et cetera te doorbreken. Williamsons adviezen geven je een handvat om je diepste psyche te helen en je voor eens en voor altijd van je verslavingen af te helpen.
| Gewicht | 431 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,8 × 13,5 × 3 cm |
| ISBN | 9789022558904 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met markeerstift |
| Opmerking | Bevat onderstrepingen met markeerstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 287 pagina's |
| Gewicht | 431 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,8 × 13,5 × 3 cm |
| ISBN | 9789022558904 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met markeerstift |
| Opmerking | Bevat onderstrepingen met markeerstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 287 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.