Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 477 pagina’s / Nederlands / 9789088344961
€ 18,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 477 pagina’s / Nederlands / 9789088344961
€ 18,95
Op voorraad
Op voorraad
Wanneer Richard McDonald Daniel Lessiter voor het eerst ontmoet, wordt hij geraakt door deze harde, strijdlustige man die alles van zich af lijkt te stoten wat te dichtbij dreigt te komen. Wanneer Richard meer van Daniels levensverhaal hoort, wordt zijn interesse alleen maar groter. Waarbij hij zich vooral afvraagt of deze getekende man ooit in staat zal zijn om uit de schaduwen terug te keren naar het licht. Of hij voldoende moed en vertrouwen zal hebben om weer echt te gaan leven. En als Daniel die moed wel degelijk blijkt te hebben, roept dat bij McDonald onverwachte twijfel op.
| Gewicht | 779 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789088344961 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boekscout |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 477 pagina's |
| Gewicht | 779 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789088344961 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boekscout |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 477 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.