Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2014 / 167 pagina’s / Nederlands / 9789461261052
€ 8,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2014 / 167 pagina’s / Nederlands / 9789461261052
€ 8,95
Op voorraad
Op voorraad
Wilt u creatieve en gemotiveerde medewerkers? Investeer dan in PRET. Targets, bonussen en protocollen hebben hun beste tijd gehad. Vergaderen? Stop ermee. Regels verstoren het natuurlijke proces dat tot succes leidt. De medewerker van de toekomst vindt PRET veel belangrijker: – Positieve werksfeer – Respect – Enthousiasme – Teamspirit Ben Kuiken onderzocht wat succesvolle organisaties gemeen hebben. In dit boek beschrijft de auteur van ‘De laatste manager’ hoe al die winnaars betrokkenheid en creativiteit de ruimte geven en afrekenen met zinloze regels, protocollen, hiërarchie en functieomschrijvingen. Stop ook met tobben en werk aan uw PRET-factor!
| Gewicht | 239 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789461261052 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Haystack |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 167 pagina's |
| Gewicht | 239 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789461261052 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Haystack |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 167 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.