Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2010 / 888 pagina’s / Nederlands / 9789025435677
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2010 / 888 pagina’s / Nederlands / 9789025435677
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
De twintigste eeuw is de bloedigste van de hele geschiedenis. Het is maar goed dat het Westen als overwinnaar uit de strijd is gekomen. Toch? Naill Ferguson ziet het anders: niet de macht van het Westen maar de enorm sterke opkomst van Azië is voor hem een van de belangrijkste ontwikkelingen van de vorige eeuw. Ferguson begint bij de vraag hoe het komt dat toenemende rijkdom en welvaart niet met meer rust en tevredenheid gepaard gingen: hoe beter het ging met de wereld, des te fanatieker werd er gevochten.
| Gewicht | 944 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 6,3 cm |
| ISBN | 9789025435677 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Olympus |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 888 pagina's |
| Gewicht | 944 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 6,3 cm |
| ISBN | 9789025435677 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Olympus |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 888 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.