Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 399 pagina’s / Nederlands / 9789024527809
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 399 pagina’s / Nederlands / 9789024527809
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Wildschut Jean Chastel, een man met een geheim, jaagt in 1764 in Zuid-Frankrijk op het ‘Beest van Gevaudan’, een bloeddorstig en onbekend dier dat het vooral gemunt heeft op kinderen. Chastel merkt dat hij te maken heeft met een loup-garou. Of eerder: met meer dan een. In 2004 maakt de excentrieke kunstenaar Eric von Kastell jacht op allerlei soorten ‘gedaantewisselaars’ tot en met weerjakhalzen toe. Zijn jacht zal hem tot in Kroatie brengen, het geboorteland van het Beest en zijn nazaten. De Duitse fantasy-auteur maakte furore met zijn cyclus ‘De dwergen’*. Dit is het eerste deel in een cyclus over weerwolven en aanverwanten. Veel actie, zeer schematische karakters, een caleidoscopische structuur die springt van de 18de eeuw naar de 20ste, overduidelijk geent op bekende horrorfilms. Vlot verteerbaar en snelgeschreven leesvoer voor liefhebbers van fantasy en horror.
| Gewicht | 687 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 3,6 cm |
| ISBN | 9789024527809 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Luitingh Fantasy |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 399 pagina's |
| Gewicht | 687 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 3,6 cm |
| ISBN | 9789024527809 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Luitingh Fantasy |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 399 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.