Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2e Hands – In Goede Staat – met gebruikerssporen – rug iets krom / Paperback / 2de Druk / 2005 / 792 Pagina’s / Nederlands / 9789024552146
€ 6,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2e Hands – In Goede Staat – met gebruikerssporen – rug iets krom / Paperback / 2de Druk / 2005 / 792 Pagina’s / Nederlands / 9789024552146
€ 6,00
Uitverkocht
Uitverkocht
De Donkere Toren 7 – Stephen King.
Aan het begin van het einde is Rolands ka-tet nog intact, hoewel verspreid in tijd en ruimte. Susannah is in groot gevaar in Donderslag, Jake en pater Callahan met Oy tussen hen in, zijn met getrokken wapens een restaurant in New York binnengevallen en Roland en Eddie zitten vast in het Maine van 1977 – in de belangrijkste van alle werelden.
Zo opent deze deur naar de verste uithoeken van Stephen Kings verbeelding. Tot zover ben je gekomen. Ga nog wat verder. Ga naar het einde van het pad. Het geluid dat je hoort zou wel eens een achter je dichtslaande deur kunnen zijn. Welkom in ‘De Donkere Toren’.
Dit is het langverwachte slot van dertig jaar werk aan de monumentale Donkere Toren-cyclus. Deze saga is Kings versie van de graallegende, gesitueerd in werelden die op een fascinerende wijze anders zijn dan de onze en toch raadselachtig bekend aandoen.
| Gewicht | 1156 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,0 × 15,0 × 5,7 cm |
| ISBN | 9789024552146 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Luitingh |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Opmerking | Met gebruikerssporen, rug iets scheef |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 792 pagina's |
| Gewicht | 1156 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,0 × 15,0 × 5,7 cm |
| ISBN | 9789024552146 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Luitingh |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Opmerking | Met gebruikerssporen, rug iets scheef |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 792 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.