Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2018 / 287 pagina’s / Nederlands / 9789025906511
€ 19,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2018 / 287 pagina’s / Nederlands / 9789025906511
€ 19,50
Op voorraad
Op voorraad
In ‘Wat zou Aristoteles doen’ maakt Edith Hall duidelijk hoe Aristoteles ideeën juist nu kunnen dienen als kompas voor een betrokken en gelukkig leven. Ze combineert hiervoor ethiek en joie de vivre en haalt verrassende, onderbelichte kanten van Aristoteles leven naar voren en verbindt zijn filosofie met onze eigen levens. Aristoteles is dé filosoof voor wie een goed en gelukkig wil leven. In een bijzonder turbulente en politieke tijd praktiseerde hij zijn filosofie niet alleen in de maatschappij, maar ook in het familieleven en in vriendschappen.
| Gewicht | 460 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15,2 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789025906511 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 287 pagina's |
| Gewicht | 460 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15,2 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789025906511 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 287 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.