Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2e Hands – In Goede Staat – Lichte gebruikerssporen / Paperback / 1993 / 200 Pagina’s / Nederlands / 9789063782733
€ 22,50
Op voorraad
Op voorraad
2e Hands – In Goede Staat – Lichte gebruikerssporen / Paperback / 1993 / 200 Pagina’s / Nederlands / 9789063782733
€ 22,50
Op voorraad
Op voorraad
Helende Energieen – Waltraud-Maria Hulke .
In de taal van het lichaam vertelt pijn ons dat er iets niet in orde is. Het is echter naïef om te geloven dat wij met een enkel pilletje snel van alle ellende verlost zijn. Zinvoller en veel effectiever is het om de natuurlijke geneeskrachten die het functioneren van ons organisme in goede banen leideWaltraud-Maria Hulken hun gang te laten gaan en zo de verstoorde harmonie te herstellen en het lichaam weer feilloos te doen werken. In dit licht is het vanzelfsprekend dat de mens eeuwenlang de natuurkrachten van planten en kruiden, aarde en water, mineralen en edelstenen, kleuren, klanken en geuren heeft gebruikt om de oorzaken van zijn lichamelijke ongemakken op te sporen en pijnen weg te nemen.
In haar Helende Energieën heeft Waltraud-Maria Hulke de essentie van haar jarenlange ervaring samengevat en geeft zij talloze adviezen en tips hoe wij met behulp van deze natuurlijke genezende krachten ons lichaam de kans bieden zich te herstellen en te vernieuwen om zo onze gezondheid en vitaliteit te bewaren.
| Gewicht | 305 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,0 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789063782733 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Opmerking | Lichte gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 200 pagina's |
| Gewicht | 305 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,0 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789063782733 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Opmerking | Lichte gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 200 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.