Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2017 / 360 pagina’s / Engels / 9789386062055
€ 16,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2017 / 360 pagina’s / Engels / 9789386062055
€ 16,50
Op voorraad
Op voorraad
The behind-the-scene story and insights into the leadership and culture of one of the top three telecommunication companies in the world.
| Gewicht | 884 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,8 × 16,5 × 3 cm |
| ISBN | 9789386062055 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | SAGE Publications |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 360 pagina's |
| Gewicht | 884 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,8 × 16,5 × 3 cm |
| ISBN | 9789386062055 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | SAGE Publications |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 360 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.