Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2008 / 261 pagina’s / Engels / 9781591842262
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2008 / 261 pagina’s / Engels / 9781591842262
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Makes recommendations for transforming a sales culture in accordance with emotional intelligence, challenging fear-based sales tactics while citing the benefits of helping one’s clients to achieve satisfaction through actual successes. 20,000 first printing.
| Gewicht | 514 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 16,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9781591842262 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Portfolio |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 261 pagina's |
| Gewicht | 514 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 16,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9781591842262 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Portfolio |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 261 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.