Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2024 / 186 pagina’s / Nederlands / 9789493254466
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2024 / 186 pagina’s / Nederlands / 9789493254466
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Armoede is je eigen schuld. Armoede is niet meer dan een gebrek aan geld. Armoede leidt tot domme en ongezonde keuzes. In een land geregeerd door welvarende, hogeropgeleide mensen wordt op een beperkte en soms zelfs schadelijke manier naar armoede gekeken. Tim ’S Jongers groeide op in armoede, ging uiteindelijk studeren, deed onderzoek naar armoede en doet nu beleidsvoorstellen om het tegen te gaan. Hoe de meeste mensen denken over armoede, ontdekte hij, klopt van geen kant. Daarom schreef hij dit boek: een spoedcursus armoede, bedoeld voor mensen met geld. Want armoede bestrijden kan pas als zij anders leren kijken. Tim ’S Jongers (1981) is politicoloog, bestuurskundige en directeur van de Wiardi Beckman Stichting. Voor De Correspondent schrijft hij over armoede; van zijn boek Beledigende broccoli zijn meer dan 10.000 exemplaren verkocht. Reacties: ‘Confronterend.’ -Sander Schimmelpenninck ‘Een van de beste boeken van het jaar.’ -Paul Verhaeghe ‘Herkenbaar van het eerste tot het laatste woord.’ -Emine Uğur ‘Overtuigend pleidooi.’ -Kitty Herweijer
| Gewicht | 307 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,4 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789493254466 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Correspondent |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2024 |
| Aantal pagina's | 186 pagina's |
| Gewicht | 307 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,4 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789493254466 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Correspondent |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2024 |
| Aantal pagina's | 186 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.