Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2019 / 348 pagina’s / Nederlands / 9789079677740
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2019 / 348 pagina’s / Nederlands / 9789079677740
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Alles wat je over een energiek en succesvol leven moet weten, staat in dit boek. Het gaat in het bedrijfsleven en bij de overheid steeds minder om parate kennis of wie je kent. Het gaat in de nieuwe wereld vooral om wie je bent, je energie, je mentale veerkracht en je gezondheid. Dat is je kracht van binnenuit! In een boost van 18 dagen verbeter je met de methode ‘Ki in Business’ je energiesysteem, je lifestyle en je mentale kracht. Daarna leer je in 108 dagen hoe je deze nieuwe levens- en werkstijl kunt vasthouden. Ga op een krachtige wijze in het leven staan en merk hoe energiek, vitaal en mentaal sterk je in werkelijkheid bent!
| Gewicht | 426 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 3 cm |
| ISBN | 9789079677740 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | N.E.X.T. Company Publishers B.V. |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 348 pagina's |
| Gewicht | 426 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 3 cm |
| ISBN | 9789079677740 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | N.E.X.T. Company Publishers B.V. |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 348 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.