Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2008 / 305 pagina’s / Engels / 9780670019953
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2008 / 305 pagina’s / Engels / 9780670019953
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
The author of Getting Things Done makes recommendations for altering one’s perspectives in order to see life as a game that can be won, offering suggestions for handling information overload, achieving focus, and trusting oneself while making decisions. 125,000 first printing.
| Gewicht | 546 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 16 × 2,6 cm |
| ISBN | 9780670019953 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Penguin Group |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 305 pagina's |
| Gewicht | 546 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 16 × 2,6 cm |
| ISBN | 9780670019953 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Penguin Group |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 305 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.