Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 221 pagina’s / Nederlands / 9789060386682
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 221 pagina’s / Nederlands / 9789060386682
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Met zijn bestseller Synchroniciteit spreekt Joseph Jaworski sinds 2001 hart en verstand van veel mensen aan. In dit boek geeft hij al aan dat ons een verborgen, stilzwijgend weten ter beschikking staat. Jaworski ging op zoek naar de principes die aan dit verborgen weten ten grondslag liggen. Hij ging inzien dat het leren kennen van onze fundamentele natuur een essentieel menselijke behoefte is. In Oorsprong schrijft hij over deze zoektocht en geeft hij antwoord op vragen als: wat is de bron van de ondernemersimpuls en wat is de bron van ons vermogen die wijsheid aan te boren die we op een bepaald moment voor ons handelen nodig hebben? Oorsprong is het verhaal van onze onderlinge verbondenheid en van onze gemeenschappelijke verbinding.
| Gewicht | 432 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 17 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789060386682 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 221 pagina's |
| Gewicht | 432 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 17 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789060386682 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 221 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.