Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2014 / 125 pagina’s / Engels / 9780991537600
€ 18,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2014 / 125 pagina’s / Engels / 9780991537600
€ 18,95
Op voorraad
Op voorraad
A book about complexity and work – and about how to deal productively with both.
A condensed introduction to the theory and practice of organizational high performance.
A manifesto for contemporary leadership and profound transformation in organizations of all kinds.
| Gewicht | 183 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 14,2 × 0,8 cm |
| ISBN | 9780991537600 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | BetaCodex Publishing |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 125 pagina's |
| Gewicht | 183 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 14,2 × 0,8 cm |
| ISBN | 9780991537600 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | BetaCodex Publishing |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 125 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.