Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1992 / 424 pagina’s / Engels / 9780712698856
€ 23,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1992 / 424 pagina’s / Engels / 9780712698856
€ 23,50
Op voorraad
Op voorraad
The author defines five business “disciplines” which help to build “learning organizations”. These companies will be the successful one in the coming decade because of their ability to learn, to absorb new ideas, theories and practices at all employee levels and use them to competitive advantage.
| Gewicht | 829 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16,2 × 3,7 cm |
| ISBN | 9780712698856 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Random House |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 424 pagina's |
| Gewicht | 829 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16,2 × 3,7 cm |
| ISBN | 9780712698856 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Random House |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 424 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.