Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2015 / 279 pagina’s / Nederlands / 9789057124327
€ 11,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2015 / 279 pagina’s / Nederlands / 9789057124327
€ 11,50
Op voorraad
Op voorraad
Het succesvolste banenboek ter wereld (meer dan 10 miljoen exemplaren verkocht in 26 landen) is opnieuw geheel herzien en geactualiseerd. Welke kleur heeft jouw parachute? biedt werkzoekers en carrièreplanners begeleiding, aanmoediging en talloze praktische adviezen.
Deze 2015/2016-editie bevat up-to-date onderzoek en tips voor netwerken, cv’s en motivatiebrieven schrijven, sollicitatiegesprekken voeren en onderhandelen over salaris.
Richard Bolles helpt je jezelf beter te leren kennen, zodat je het beste antwoord vindt op de vraag: wat zal ik gaan doen? Met zijn inspirerende stappenplan om je carrière te veranderen, laat Bolles zien dat er voor iedereen altijd banen te vinden zijn.
Over eerdere edities:
* ‘De Parachute is ”de gouden standaard onder de loopbaangidsen”.’ – Fortune
* ‘Een van de 100 beste en meest invloedrijke non-fictieboeken.’ – TIME
Richard N. Bolles is al meer dan 40 jaar toonaangevend specialist op het gebied van carrière-ontwikkeling.
| Gewicht | 532 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789057124327 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Nieuwezijds |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 279 pagina's |
| Gewicht | 532 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789057124327 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Nieuwezijds |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 279 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.