Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 4de druk / 2016 / 308 pagina’s / Nederlands / 9789462901735
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 4de druk / 2016 / 308 pagina’s / Nederlands / 9789462901735
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Juristen krijgen vroeg of laat met cijfers te maken. Veel zaken die de jurist tegenkomt, gaan direct of indirect over economische belangen. Of het nu gaat om de oprichting van een besloten vennootschap, de inbreng van een eenmanszaak in
een besloten vennootschap, een bedrijfsopvolging, de verdeling van krachtens
erfrecht verkregen aandelen, de verdeling van aandelen die tot een huwelijksgemeenschap behoren, de beoordeling van de draagkracht van een ondernemer bij alimentatie, een regeling met schuldeisers of een faillissement, zonder een snel en goed inzicht in de cijfers kunt u geen goed juridisch advies geven. Vaak zullen deze cijfers betrekking hebben op de jaarrekening van een onderneming of een vennootschap. Daarom is het kritisch en analytisch leren lezen en begrijpen van een jaarrekening onmisbaar voor een jurist. Dit boek wil daartoe een bijdrage leveren. Het is een inleiding in het jaarrekeninglezen die speciaal is geschreven voor juristen. Naast economische aspecten wordt er, daar waar dat naar de mening van de auteurs noodzakelijk is, een enkele keer aandacht besteed aan juridische en fiscale aspecten.
| Gewicht | 571 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2 cm |
| ISBN | 9789462901735 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boom juridisch |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 308 pagina's |
| Gewicht | 571 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2 cm |
| ISBN | 9789462901735 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boom juridisch |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 308 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.