Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 1993 / 156 pagina’s / Nederlands / 9789022981269
€ 24,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 1993 / 156 pagina’s / Nederlands / 9789022981269
€ 24,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Hari Seldon, een van de psychohistorici die het uiteenvallen van het grote Galactisch Imperium heeft voorzien, krijgt het voor elkaar dat er aan de rand van het heelal twee gemeenschappen (Foundations) worden gesticht.
| Gewicht | 226 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,3 × 13,4 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789022981269 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | A.W. Bruna Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 156 pagina's |
| Gewicht | 226 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,3 × 13,4 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789022981269 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | A.W. Bruna Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 156 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.