Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2012 / 368 pagina’s / Engels / 9780385619271
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2012 / 368 pagina’s / Engels / 9780385619271
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dodger is a tosher – a sewer scavenger living in the squalor of Dickensian London. Everyone who is nobody knows Dodger. Anyone who is anybody doesn’t. But when he rescues a young girl from a beating, suddenly everybody wants to know him. And Dodger’s tale of skulduggery, dark plans and even darker deeds begins…
| Gewicht | 615 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16,2 × 3,3 cm |
| ISBN | 9780385619271 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Random House UK |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 368 pagina's |
| Gewicht | 615 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16,2 × 3,3 cm |
| ISBN | 9780385619271 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Random House UK |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 368 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.