Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 6de druk / 2008 / 560 pagina’s / Nederlands / 9789024528813
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 6de druk / 2008 / 560 pagina’s / Nederlands / 9789024528813
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De boeken van de Zoon van de Krijger – Deel 1. In De Boeken van de Zoon van de Krijger vertelt Robin Hobbhet verhaal van Nevare – de zoon van de krijger – wiens leven na de kennismaking met de vlakteman Dewara onverwacht een dramatische wending neemt. Want Dewara brengt Nevare in contact met de Boomvrouw en haar magie. Hij kiest de weg die zij hem wijst, een weg die hem in contact brengt met de geestenwereld…
| Gewicht | 620 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 4,3 cm |
| ISBN | 9789024528813 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Luitingh Sijthoff |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 560 pagina's |
| Gewicht | 620 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 4,3 cm |
| ISBN | 9789024528813 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Luitingh Sijthoff |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 560 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.