Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2001 / 254 pagina’s / Nederlands / 9789028415942
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2001 / 254 pagina’s / Nederlands / 9789028415942
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Hoe kunnen we, ervan uitgaande dat de wereld nu eenmaal een tranendal is, toch proberen ons leven zo aangenaam mogelijk in te richten? Jaag niet het geluk na, zo luidt de raad die Schopenhauer ons in dit boek geeft, maar besteed al je energie aan het vermijden van ongeluk. Bespiegelingen over levenswijsheid geeft niet alleen een schat aan wijze levenslessen maar is dankzij Schopenhauer’s onnavolgbare stijl ook te genieten als een literair meesterwerk.
| Gewicht | 340 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789028415942 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Wereldbibliotheek |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 254 pagina's |
| Gewicht | 340 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789028415942 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Wereldbibliotheek |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 254 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.